top of page

Gönüllümüz Olun!

Manisa’nın ilk ve tek sinema kuruluşu olan Akhisar Sinema Derneği olarak toplumların gelişmesine katkı sağlayan, onlara yol gösterici bir sanat dalı olan sinemanın doğup büyüdüğümüz, yaşadığımız bu alanları da geliştireceğine inanıyor ve bunun gerçekleşmesi için çaba gösteriyoruz.

Bu çabalar sadece bizlerin katkılarıyla değil, bu şehirlerin birer öznesi olan sizlerin de fikirleri, emekleriyle var olup devamlılık sağlayabilecek. Bu sebeple gönüllü katkılarını çok önemsiyoruz.
 

İşte tam bu noktada seni de gönüllümüz olmaya davet ediyoruz!

 

Akhisar Sinema Derneğinde gönüllü olduğunuzda;

 

  • Akhisar ve çevresinde gerçekleştireceğimiz film gösterimlerinden, film ekiplerinin katılacağı söyleşilere, Master Class eğitimlerinden, festivallere kadar birçok etkinliğin aktif katılımcısı olursun.

  • Organizasyon veya etkinlik ekibinin birer parçası olursun.

  • Yaşadığınız şehirdeki sosyal hayatın gelişmesine katkı sağlayabilirsin.

  • Aklınızdaki bir fikri gerçekleştirebilecek kurumsal bir yapının parçası haline gelirsin.

  • Birçok yönetmen, oyuncu veya sinemacı ile tanışıp geleceğine yön verebilecek fikirler edinirsin.

  • Üniversitedeki eğitiminin ardından kariyerine katkı sağlayabilecek, kendini bu alanda geliştirmeni ve sağlıklı bir yol çizmeni sağlayacak akademisyenlerle veya sektörün önde gelenleriyle tanışırsın.

 

​Tüm bunların dışında ofisimize gelerek veya e-posta göndererek çalışmalarımız hakkında veya gönüllülük ile ilgili daha detaylı bilgiye erişebilirsin.

​Çalışmalarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve SİNEHİSAR gönüllüsü olmak için, başvuru formumuzu doldurun veya kendinizi anlatan birkaç cümle ile bize yazın: bilgi@sinehisar.org

bottom of page